Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 20FB002UMS
Tootekood: 20FB002UMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB002UMS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2016-02-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib