Kõvaketas HP 300GB 6G SAS 10K 2.5" SFF HD
Tootekood: 507127-B21-RFB GTIN: 5715063880722
Pakkumised
78,50 € | |||
82,60 € | |||
89,52 € | |||
90,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 507127-B21-RFB |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 78.50 |
| Max. hind | 90.50 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib