Kõvaketas HP 146Gb SAS 10K 2.5" SFF DP HDD
Tootekood: 418399-001-RFB GTIN: 5711045943843
Eripakkumised
Pakkumised
241,70 € −0,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 418399-001-RFB |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 241.70 |
| Max. hind | 241.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib