Kõvaketas HP 900Gb 10K RPM SAS 2.5 Inch
Tootekood: 716649-001 GTIN: 4054842602010
Pakkumised
376,00 € +25,10 € | |||
384,76 € +23,16 € | |||
406,84 € +27,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 716649-001 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 376.00 |
| Max. hind | 406.84 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib