Kõvaketas HP 900Gb 10K RPM SAS 2.5 Inch
Tootekood: 716603-S21 GTIN: 5704174553212
Pakkumised
416,10 € +43,30 € | |||
425,80 € +43,81 € | |||
438,80 € +36,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 716603-S21 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 416.10 |
| Max. hind | 438.80 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib