Kõvaketas HP DRV HD 900GB 6G SAS 10K 2.5"
Tootekood: EG0900FBLSK GTIN: 5704174553229
Pakkumised
409,65 € +42,10 € | |||
419,14 € +40,33 € | |||
442,43 € +45,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EG0900FBLSK |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 409.65 |
| Max. hind | 442.43 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib