Kõvaketas HP HDD 900gb 12G SAS 10K
Tootekood: 816469-B21 GTIN: 5706998811332
Pakkumised
393,40 € +16,00 € | |||
402,54 € +15,89 € | |||
425,26 € +17,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 816469-B21 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 393.40 |
| Max. hind | 425.26 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib