Kõvaketas HP MSA HDD 1.2TB 2.5inch SAS 12G
Tootekood: R0Q55A GTIN: 4549821275496
Pakkumised
428,15 € | |||
437,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | R0Q55A |
| Maht | 1,2TB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 428.15 |
| Max. hind | 671.20 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib