Kõvaketas Lenovo 00MJ145 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 00MJ145 GTIN: 883436605847
Pakkumised
279,10 € | |||
311,86 € | |||
349,00 € | |||
359,04 € | |||
378,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00MJ145 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 279.10 |
| Max. hind | 378.06 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib