Kõvaketas Lenovo 00YK587 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 00YK587 GTIN: 5715328121058
Eripakkumised
Pakkumised
190,00 € | |||
208,72 € +0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00YK587 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 189.10 |
| Max. hind | 208.72 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib