Kõvaketas Lenovo 300GB 10K 6Gb/s SAS 2.5" 10000 RPM 2.5"
Tootekood: 00AD055 GTIN: 4053162367555
Pakkumised
175,15 € | |||
181,49 € | |||
197,49 € | |||
221,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00AD055 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 175.15 |
| Max. hind | 221.95 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib