Mälu CoreParts DDR4 32GB 3200 MHz, 260-pin (MMKN134-32GB)
Tootekood: MMKN134-32GB
Eripakkumised
Pakkumised
385,39 € −0,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMKN134-32GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 385.39 |
| Max. hind | 420.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-07 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib