Mälu CoreParts SO-DIMM 8GB Memory Module 2400Mhz, Major SO-DIMM for HP (MMHP196-8GB)
Tootekood: MMHP196-8GB
Pakkumised
107,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMHP196-8GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2400MHz (PC4-19200) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 107.10 |
| Max. hind | 107.10 |
| Toode lisatud | 2025-12-07 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib