Mälu CoreParts SO-DIMM 8GB Memory Module 2666Mhz, Major SO-DIMM for HP (MMHP180-8GB)
Tootekood: MMHP180-8GB GTIN: 5706998871640
Eripakkumised
Pakkumised
107,90 € | |||
112,85 € −0,10 € | |||
115,34 € | |||
123,74 € | |||
124,30 € −0,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMHP180-8GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2667MHz (PC4-21300) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 107.90 |
| Max. hind | 137.90 |
| Toode lisatud | 2025-12-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib