Mälu CoreParts SO-DIMM 8GB 2400Mhz, Major SO-DIMM for Lenovo (MMLE070-8GB)
Tootekood: MMLE070-8GB GTIN: 5706998872159
Eripakkumised
Pakkumised
104,59 € | |||
111,20 € −0,05 € | |||
113,65 € | |||
120,96 € | |||
122,60 € −0,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMLE070-8GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2400MHz (PC4-19200) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 104.59 |
| Max. hind | 134.40 |
| Toode lisatud | 2025-12-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib