Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: PV15250_RPLU_005_P GTIN: 3707815239935
Pakkumised
691,20 € −0,10 € | |||
744,69 € | |||
792,90 € | |||
809,70 € | |||
847,30 € | |||
618,69 € −4,81 € | |||
620,70 € | |||
662,89 € | |||
669,00 € | |||
685,09 € | |||
686,09 € −0,06 € | |||
709,00 € | |||
709,00 € | |||
742,10 € | |||
746,00 € | |||
809,95 € | |||
826,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15250_RPLU_005_P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 618.69 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-12 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib