Sülearvuti Acer Notebook Extensa 15 EX215-57-365R i3-1315U 15.6 FHD, 8GB DDR5.512GB SSD, NoOS, Silver (NX.EJAEX.003)
Tootekood: NX.EJAEX.003 GTIN: 4711474292612
Pakkumised
448,15 € +0,20 € | |||
473,69 € +0,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.EJAEX.003 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 448.15 |
| Max. hind | 473.69 |
| Toode lisatud | 2025-12-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib