Sülearvuti Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal (83JR008NPB)
Sülearvuti Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal (83JR008NPB)
Tootekood: 83JR008NPB GTIN: 199272134220
Pakkumised
1023,71 € +1,33 € | |||
1023,71 € +1,33 € | |||
1025,90 € −2,45 € | |||
1060,00 € | |||
1081,18 € −21,78 € | |||
1082,17 € +1,30 € | |||
1089,00 €* | |||
1089,00 € +5,70 € | |||
1089,00 €* | |||
1125,86 € | |||
1152,39 € | |||
1222,00 € −78,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JR008NPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 1023.71 |
| Max. hind | 1222.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-16 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib