Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 3 7320U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/WLAN + BT/ US Kb/ Ubuntu/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 3 7320U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/WLAN + BT/ US Kb/ Ubuntu/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15255_MDO_851_UBU GTIN: 3707815239959
Eripakkumised
Pakkumised
469,38 € | |||
480,18 € | |||
482,69 € | |||
495,33 € | |||
508,23 € | |||
465,45 € | |||
491,80 € | |||
518,70 € −27,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_851_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 465.45 |
| Max. hind | 518.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib