Kasutatud sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-236V/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/EST Backlit Kb/3yrs Prosupport
Kasutatud sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-236V/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/EST Backlit Kb/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO208_PB16250_EMEA_EE GTIN: 3707815270426
Pakkumised
1201,30 € | |||
1153,20 € +4,55 € | |||
1182,13 € | |||
1205,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO208_PB16250_EMEA_EE |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1153.20 |
| Max. hind | 1205.90 |
| Toode lisatud | 2025-12-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib