Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Home/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Home/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: PV15250_RPLU_005_P_HOM GTIN: 3707815239911
Pakkumised
742,05 € | |||
758,00 € | |||
759,13 € | |||
793,28 € | |||
841,00 € | |||
731,30 € | |||
759,42 € | |||
773,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15250_RPLU_005_P_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 731.30 |
| Max. hind | 841.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-19 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib