Sülearvuti Asus Vivobook X1404VA V14.I38128 i3-1315U 128GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 QUIET BLUE
Tootekood: X1404VA-V14.I38128 GTIN: 1992911485368
Pakkumised
416,00 € | |||
325,00 €* | |||
325,00 €* | |||
336,00 € | |||
409,00 € +14,00 € | |||
454,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1404VA-V14.I38128 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 325.00 |
| Max. hind | 469.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib