Sülearvuti HP 17-cn4160ng 17,3" FHD IPS, Intel 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: D06Q0EA#ABD
Pakkumised
649,00 € | |||
654,83 € | |||
683,13 € +15,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D06Q0EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 649.00 |
| Max. hind | 683.13 |
| Toode lisatud | 2025-12-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib