Sülearvuti HP ProBook 4 G1a 16 C7SQ1ES 16" WUXGA IPS, AMD Ryzen 7 250, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: C7SQ1ES#ABD GTIN: 199642228740
Pakkumised
955,00 € | |||
968,54 € | |||
975,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C7SQ1ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 955.00 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib