Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L13 Gen 4 G4 AMD Ryzen 5 PRO 7530U 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) Windows 11 Pro THUNDER BLACK
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L13 Gen 4 G4 AMD Ryzen 5 PRO 7530U 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) Windows 11 Pro THUNDER BLACK
Tootekood: L13G4R516GB
Pakkumised
609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | L13G4R516GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 609.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib