Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607KA-MB150W, 16" WUXGA IPS, Ryzen AI 5 330, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Home, Cool Silver
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607KA-MB150W, 16" WUXGA IPS, Ryzen AI 5 330, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Home, Cool Silver
Tootekood: 90NB15F2-M00CC0 GTIN: 4711636158312
Pakkumised
869,90 € | |||
882,42 € | |||
885,36 € −8,68 € | |||
900,90 € | |||
908,30 € | |||
951,00 € | |||
864,03 € −14,37 € | |||
878,40 € | |||
878,40 € +11,01 € | |||
889,00 €* | |||
889,00 €* | |||
892,82 € +0,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15F2-M00CC0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 864.03 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-30 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib