Kasutatud sülearvuti HP 17-cp3179ng 17,3" FHD IPS, Ryzen 7 7730U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: CV7A4EA#ABD
Pakkumised
695,00 € | |||
699,83 € −93,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CV7A4EA#ABD |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 695.00 |
| Max. hind | 717.84 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib