Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FD0027 i3-N305 256GB SSD, 8GB 15.6" (1366x768) WIN11 NATURAL SILVER
Tootekood: B42YPUA#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
419,00 € +14,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B42YPUA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 419.00 |
| Max. hind | 419.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib