Kasutatud sülearvuti HP Laptop 17 CN3141DS Intel N100128GB SSD, 4GB 17.3" (1600x900) TOUCHSCREEN WIN11 DIAMOND WHITE 0.78" thin
Kasutatud sülearvuti HP Laptop 17 CN3141DS Intel N100128GB SSD, 4GB 17.3" (1600x900) TOUCHSCREEN WIN11 DIAMOND WHITE 0.78" thin
Tootekood: BK1C0UAR#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
395,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BK1C0UAR#ABA |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 x 900) |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 395.00 |
| Max. hind | 395.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib