Sülearvuti Lenovo LOQ 15IAX9E GAMING i5-12450HX 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 144Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 4050 61446MB LUNA GREY
Sülearvuti Lenovo LOQ 15IAX9E GAMING i5-12450HX 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 144Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 4050 61446MB LUNA GREY
Tootekood: 83LK00C9US
Pakkumised
1009,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83LK00C9US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1009.00 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib