Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 G7 Gen 7 5 210H 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro ECLIPSE BLACK
Tootekood: 21T9002HUS GTIN: 198157338371
Pakkumised
1035,28 € | |||
1041,50 € | |||
1070,11 € | |||
1112,00 € | |||
1004,60 € | |||
1011,99 € | |||
1032,25 € | |||
1045,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T9002HUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1004.60 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib