Sülearvuti HP ZBook 15u G3 i7-6600U
Tootekood: T7W17EA#AK8
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T7W17EA#AK8 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2016-03-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib