Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 4G 20FB003TMH
Tootekood: 20FB003TMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB003TMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib