Sülearvuti DELL Precision 5510
Tootekood: 272633752
Arvustused: https://www.google.com/search?q=DELL+5510+review
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272633752 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2016-04-08 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib