Sülearvuti DELL Ultrabook XPS 12 9250, 12.5“ Touch UHD (3840x2160), Intel Core M5-6Y57 (up to 2.8GHz
Tootekood: 272655872
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272655872 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2016-04-19 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib