Sülearvuti Ordi Enduro i455WS 15.6" HD LED (ilma tarkvarata)
Tootekood: Enduro i455WS White
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Enduro i455WS White |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 120GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| eSATA | Jah |
| Toode lisatud | 2016-04-19 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib