Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s | T14s G6 U7 258V 14inch 32GB 512GB
Tootekood: 21QX00NVMX GTIN: 199274092399
Eripakkumised
Pakkumised
2097,81 € −21,19 € | |||
2130,90 € | |||
2174,30 € | |||
2106,09 € | |||
2106,75 € | |||
2147,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QX00NVMX |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2097.81 |
| Max. hind | 2580.70 |
| Toode lisatud | 2026-01-18 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib