Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2015 Touch 20BTS0QP00
Tootekood: 20BTS0QP00
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BTS0QP00 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2016-04-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib