Sülearvuti DELL Pro 14 Premium U5-236V 14" FHD+ 16GB 512GB SSD W11P US
Tootekood: BTO201_PA14250_EMEA_USK
Pakkumised
1996,50 € | |||
2030,12 € | |||
1964,24 € | |||
1966,63 € | |||
2004,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO201_PA14250_EMEA_USK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1964.24 |
| Max. hind | 2365.70 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib