Sülearvuti DELL PRO 14 U5-235U/14FHD+/16GB/512SSD/SCR/W11P/3PS (NORDIC-KB)
Tootekood: BTO120_PC14250_EMEA_NRK GTIN: 2000011110048
Pakkumised
1328,80 € | |||
1352,79 € | |||
1308,47 € | |||
1315,67 € | |||
1333,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO120_PC14250_EMEA_NRK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1308.47 |
| Max. hind | 1576.20 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib