Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Gen 13 14 WUXGA ULT7 32GB 512GB Intel Arc 140V Nordic BL KBD FP WIN11 Pro 3Y
Tootekood: 21NS0101MX GTIN: 199274041632
Eripakkumised
Pakkumised
2369,81 € | |||
2377,38 € | |||
2475,84 € −103,16 € | |||
2361,90 € | |||
2441,00 € | |||
2486,90 € | |||
2904,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21NS0101MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 2361.90 |
| Max. hind | 2904.71 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib