Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UM-RG019 Ryzen 7 260 14.0"2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 32GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060_
Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UM-RG019 Ryzen 7 260 14.0"2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 32GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060_
Tootekood: FA401UM-RG019 GTIN: 4711636247191
Pakkumised
1645,42 € | |||
1707,70 € +3,65 € | |||
1809,00 €* | |||
1814,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA401UM-RG019 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1645.42 |
| Max. hind | 1814.29 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib