Sülearvuti Toshiba Tablet R500-11C, 12.1 WXGA, C2D U7600 ULV 1.2G, 2GB, 160GB, WiFi, BT, Vista Bus
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | AMD A-Series |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1280 × 800) |
| Kõvaketta maht | 160GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Toode lisatud | 0000-00-00 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib