Mälu Patriot DDR5 Viper RGB Elite 5 Ultra 48GB 2x24GB 6000 CL28
Tootekood: VEUR548G6028K GTIN: 4711378430141
Eripakkumised
Pakkumised
602,24 € −0,11 € | |||
623,33 € −0,10 € | |||
659,11 € | |||
674,05 € −0,48 € | |||
674,85 € | |||
680,10 € | |||
694,50 € | |||
773,90 € −0,80 € | |||
806,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR548G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 48GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 596.20 |
| Max. hind | 806.76 |
| Toode lisatud | 2026-01-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib