Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 | TB 14 G9 5-210H 14in 16GB 512GB
Tootekood: 21UY000EMX GTIN: 199272144038
Pakkumised
870,10 € | |||
881,57 € | |||
888,30 € | |||
904,26 € | |||
909,86 € −28,14 € | |||
866,15 € | |||
869,00 € −19,30 € | |||
907,30 € | |||
909,00 €* | |||
909,00 €* | |||
961,95 € +0,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21UY000EMX |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 866.15 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-29 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib