Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7410 | Intel i7-10610U 4900MHz | 32GB LPDDR4 | 256GB SSD | Intel UHD Graphics (ID: 6210)
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7410 | Intel i7-10610U 4900MHz | 32GB LPDDR4 | 256GB SSD | Intel UHD Graphics (ID: 6210)
Pakkumised
599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 599.00 |
| Max. hind | 599.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-02 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib