Sülearvuti DELL Pro Max 16"
Tootekood: BTO602_MC16255_EMEA_ESK
Pakkumised
2033,50 € | |||
1988,41 € | |||
1991,15 € | |||
2029,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO602_MC16255_EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1988.41 |
| Max. hind | 2109.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-03 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib