Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 830 G7 i7-10610U 32GB 256GB-NVMe 13.3"FHD W11P Touchscreen Smartcard reader
Tootekood: 8PV71AV-FRB75
Pakkumised
439,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8PV71AV-FRB75 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 439.00 |
| Max. hind | 439.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib