Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 6 G1i U5-235U 16GB 512GB-SSD, 14"WUXGA W11P WLAN Touchscreen
Tootekood: A26X6EA#ABU-D1
Pakkumised
1189,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A26X6EA#ABU-D1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1189.00 |
| Max. hind | 1189.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib