Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G7 i7-10610U 8GB 512GB-NVMe 14"FHD W11P WLAN
Tootekood: 8PZ98AV-NLB1874
Pakkumised
479,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8PZ98AV-NLB1874 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 479.00 |
| Max. hind | 479.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib